LT EN RU
LEGAL500: AVERUS – lyderiaujanti transporto ir laivybos teisės srityje
2024 / 04 / 02

Tarptautinis teisininkų žinynas „The Legal 500“ paskelbė kasmetinius Lietuvos advokatų kontorų reitingus. AVERUS advokatų profesinė bendrija Lietuvoje pripažinta lyderiaujančia transporto ir laivininkystės srityje. Šią poziciją rinkoje AVERUS nuosekliai išlaiko jau 8-us metus. Aukštus įvertinimus AVERUS taip pat pelnė itin konkurencijoje ginčų sprendimo srityje.

Pasak reitingų žinyno, AVERUS patirtis laivybos ir transporto praktikoje itin vertinama. Laivybos teisės klausimais bendrija atstovauja laivų statybos ir remonto bendrovėms, vežėjams jūra ir jūrų uostų direkcijoms, turi įspūdingą žinių bagažą kompleksinių ginčų sprendimo srityje. Aviacijos klausimais komanda reguliariai atstovauja orlaivių valdytojams, lizingo bendrovėms ir Lietuvos avialinijoms, įskaitant ir orlaivių nuomos ar pardavimo sandoriuose. 

Šiai praktikai vadovauja pripažinimą šioje srityje pelniusios partnerės: laivybos teisės ekspertė Regina Derkintytė-Kaupienė ir aviacijos teisės ekspertė Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė, konsultuojančios daugelį šio sektoriaus įmonių. 

Regina Derkintytė-Kaupienė buvo pagerbta ir LEGAL500 „Šlovės alėjoje“ – tai aukščiausias žinyno įvertinimas, kuriam nominuojami daugelį metų stipria pozicija konkrečioje praktikoje pasižymintys teisininkai. 

Laura Čereškaitė-Kinčiuvienė išskirta kaip naujos kartos partnerių atstovė – tai yra savo srities ekspertai, partnerių pozicijoje esantys trumpiau nei dešimt metų. 

Laivybos ir transporto srityje pripažinimo sulaukė ir dar keli AVERUS ekspertai: advokatė Sigita Klimkienė ir „Kylančių žvaigždžių“ nominacijoje išskirti advokatė Greta Motiejūnienė ir vyresnysis teisininkas Ignas Kerbelis.

Klientai savo atsiliepimuose apie AVERUS akcentavo kontoros gebėjimą teikti paslaugas itin stiprios specializacijos reikalaujančiose srityse, taip pat šiltą ir žmogišką kontaktą, kūrybingą sprendimų paiešką ir juntamą rūpestį kliento sėkme. 

Pripažinti ir ginčų sprendimo praktikoje

„Legal 500“ reitinge AVERUS komanda pelnė aukštą įvertininimą dėl kompetencijos nagrinėti sudėtingus, specifinių žinių reikalaujančius ginčus transporto, laivybos, aviacijos, muitų ir tarptautinės prekybos srityse. Be to, AVERUS įrodė savo kompetenciją spręsdama kompleksines aplinkosaugos bylas, kurios reikalauja tiek teisinių žinių, tiek krizių valdymo įgūdžių.

Ginčų sprendimo praktikai AVERUS vadovauja trys partneriai: finansų paslaugų ir mokestinės teisės ekspertas advokatas Raimondas Kivylius, jau minėta laivybos teisės ekspertė Regina Derkintytė-Kaupienė ir patyręs tarptautinės prekybos, muitų teisės ir reguliuojamų industrijų ekspertas Jonas Sakalauskas

Žinynas akcentuoja dar kelis kertinius šios srities advokatus: asocijuotuosius partnerius Marių Barisevičių ir Vaidą Rakauską bei advokatę Gretą Motiejūnienę. 

Klientai atsiliepimuose apie šią praktiką rašė, jog itin vertina įmonės kultūrą, grįstą greita reakcija ir draugišku partnerystės ryšiu. Visa tai derinama su giliomis konkrečios srities žiniomis. Ypač kalbant apie aplinkosaugos, kitus griežtai reguliuojamus sektorius. 

Apie AVERUS

AVERUS yra verslo teisės advokatų kontora, turinti būstines Vilniuje ir Klaipėdoje. Tarptautinis teisės žinynas „Legal 500“ nuo 2016 m. pripažįsta AVERUS viena pirmaujančių advokatų kontorų Lietuvoje aviacijos, laivybos bei transporto, ginčų sprendimo srityse.

Apie „Legal 500“ 

„Legal 500“ yra pasaulyje pripažintas didžiausias teisinių paslaugų rekomendacijų žinynas, skaičiuojantis 35 veiklos metus. Kasmet visame pasaulyje apklausiama daugiau nei 300 tūkst. teisinių paslaugų klientų ir sudaromas atsiliepimais bei pasiekimais pagrįstas reitingas.

 

< Atgal