LT EN RU

AVERUS – tai ginčų ir verslo teisėje besispecializuojanti advokatų profesinė bendrija, vienijanti principingą, atsakingą, motyvuotą ir patyrusią teisininkų komandą.

Efektyvumas ir orientacija į klientų poreikius, iniciatyvumas ir nuolatinis profesinis tobulėjimas, komandinis darbas – pagrindinės mūsų vertybės.

Savo klientams mes teikiame paslaugas, geriausiai atitinkančias jų verslo aplinką ir veiklos pobūdį, kuriančias ilgalaikę pridėtinę vertę bei atitinkančias naujausias praktikos tendencijas.

AVERUS teisininkai, nuolat tobulindami žinias ne tik teisės, bet ir finansų, mokesčių srityse, gali Jums pasiūlyti kompleksinius bei efektyviausius sprendimus. Patirtis vykdant tarptautinius projektus, bankroto administravimo paslaugos rodo, kad AVERUS operatyviai reaguoja į rinkos pokyčius ir siekia augti, atsižvelgdama į klientų poreikius bei lūkesčius. AVERUS teisininkai taip pat aktyviai dirba ir mokslinį bei pedagoginį darbą, dėsto Lietuvos aukštosiose teisės mokyklose, rengia publikacijas, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose bei forumuose. AVERUS advokatų profesionalumą ir tarptautinius reikalavimus atitinkančią darbo kokybę yra pripažinę ir tarptautiniai teisės žinynai Legal 500 ir Chambers Europe.